logo 

 

 DAUGAVPILS DIEVMĀTES DRAUDZE

 SVĒTDIENU UN SVĒTKU DIENU
DIEVKALPOJUMU KĀRTĪBA MARTĀ

 

4. marts, ceturtdiena Sv. Kazimirs, piemiņas diena
  09.30  . Sv. Mise (pie Sv. Kazimira altāra), Uzstādīšana, Svētais Dievs latviski
  11.00   Rožukronis poliski
  12.00    Sv. Mise, Depozīcija poliski
  17.00   Krustaceļš latviski
  18.00   Sv. Mise latviski
 
5. marts, piektdiena Mēneša I piektdiena
  07.00   sv. Mise, Uzstādīšana poliski
  17.00   Krustaceļš latviski
  18.00   Sv. Mise par dzīvajiem, Vss. Jēzus Sirds pagodināšana, Depozīcija poliski
 
6. marts, sestdiena Mēneša I sestdiena
  07.00   Sv. Mise latviski
  17.00   Rožukronis poliski
  18.00   Sv. Mise par aicinājumiem pie Lurdas Dievmātes altāra poliski
         
7. marts, svētdiena Gavēņa III svētdiena
  08.30   Sv. Mise latviski
  09.30   Sv. Mise, Uzstādīšana, Svētais Dievs poliski 
  11.00   Krustaceļš latviski
  12.00   Sv. Mise par tautu, Rūgtās asaras latviski
  15.00   Krustaceļš krieviski
  16.00   Sv. Mise krieviski
  17.00   Rožukronis poliski
  18.00   Sv. Mise, Vss. Jēzus Sirds pagodināšana, Depozīcija poliski
 
11. marts, ceturtdiena V. J. M. Lurdas Dievmāte, piemiņas diena
  09.30   Sv. Mise pie Lurdas Dievmātes altāra , Uzstādīšana, Svētais Dievs latviski
  11.00   Rožukronis poliski
  12.00   Sv. Mise, svētība slimniekiem, Depozīcija poliski
  17.30   Krustaceļš latviski
  18.00   Sv.Mise latviski
 
14. marts, svētdiena Gavēņa IV svētdiena
  08.30   Sv. Mise latviski
  09.30   Sv. Mise, Uzstādīšana, Svētais Dievs poliski
  11.00   Krustaceļš latviski 
  12.00   Sv. Mise par tautu, Rūgtās asaras latviski
  15.00   Krustaceļš krieviski 
  16.00   Sv. Mise krieviski
  17.30   Rožukronis poliski 
  18.00   Sv. Mise, Depozīcija poliski
    
19. marts, piektdiena  
SV.JĀZEPS – VISSV.JAUNAVAS MARIJAS LĪGAVAINIS, lieli svētki
  09.30   Sv. Mise, Uzstādīšana, Svētais Dievs poliski
  11.00   Krustaceļš latviski
  12.00   Sv. Mise par tautu, Rūgtās asaras latviski
  17.00   Rožukronis poliski
  18.00   Sv. Mise, Litānija Sv. Jāzepa godam, Depozīcija poliski
 
21. marts, svētdiena Gavēņa V svētdiena
  08.30   Sv. Mise latviski
  09.30   Sv. Mise, Uzstādīšana, Svētais Dievs poliski
  11.00   Krustaceļš latviski
  12.00   Sv. Mise par tautu, Rūgtās asaras latviski
  15.00   Krustaceļš krieviski
  16.00   Sv. Mise krieviski
  17.30   Rožukronis poliski
  18.00   Sv. Mise, Depozīcija poliski
 
22.marts, ceturtdiena  
KUNGA PASLUDINĀŠANA, lieli svētki
  09.30   Sv. Mise, Uzstādīšana, Svētais Dievs latviski
  11.00   Rožukronis poliski
  12.00   Sv. Mise, Rūgtās asaras, Depozīcija poliski
  17.30   Krustaceļš latviski
  18.00   Sv. Mise latviski
 
27. marts, sestdiena Mēneša pēdējā sestdiena
  07.00   Sv. Mise latviski
  17.30   Rožukronis poliski
  18.00   Kopīgā sv. Mise par mirušiem poliski
 

 

logo 

 

 DAUGAVPILS DIEVMĀTES DRAUDZE

 SVĒTDIENU UN SVĒTKU DIENU
DIEVKALPOJUMU KĀRTĪBA FEBRUĀRĪ

 

2. februāris, otrdiena Kunga Prezentācija, svētki
  09.30  . Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  11.00   Rožukronis poliski
  12.00    Sv. Mise poliski
  17.30   Rožukronis latviski
  18.00   Sv. Mise, Depozīcija latviski
 
3. februāris, trešdiena sv. Blazijs, bīskaps un moceklis, piemiņas diena
Svētība pret kakla slimībām
  07.00   Sv. Mise poliski
  12.00   Sv. Mise latviski
  17.30   Rožukronis  poliski
  18.00   Sv. Mise  poliski
 
5. februāris, piektdiena sv. Agate, jaunava un mocekle, piemiņas diena
Līdzpaņemtās maizes un ūdens pasvētīšana
  09.30   Sv. Mise, Uzstādīšana poliski
  11.00   Rožukronis latviski
  12.00   Sv. Mise latviski
  17.30   Rožukronis poliski
  18.00   Sv. Mise par dzīvajiem, Vss. Jēzus Sirds pagodināšana, Depozīcija poliski
         
7. februāris, svētdiena Parastā liturģiskā laika V svētdiena
  08.30   Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30   Sv. Mise, Svētais Dievs poliski 
  11.00   Rožukronis latviski
  12.00   Sv. Mise par tautu, Jēzus Sirds dievkalpojums latviski
  15.00   Žēlsirdības kronītis, Rožukronis krieviski
  16.00   Sv. Mise krieviski
  17.30   Rožukronis poliski
  18.00   Sv. Mise, Depozīcija poliski
 
11 februāris, ceturtdiena V. J. M. Lurdas Dievmāte, piemiņas diena
Vispasaules slimnieku diena, svētība slimniekiem
  09.30   Sv. Mise pie Lurdas Dievmātes altāra , Uzstādīšana latviski
  11.00   Rožukronis poliski
  12.00   Sv. Mise, svētība slimniekiem poliski
  17.30   Rožukronis latviski
  18.00   Sv.Mise, Depozīcija latviski
 
14. februāris, svētdiena Parastā liturģiskā laika VI svētdiena
  08.30   Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30   Sv. Mise, Svētais Dievs poliski
  11.00   Rožukronis latviski 
  12.00   Sv. Mise par tautu latviski
  15.00   Žēlsirdības kronītis, Rožukronis krieviski 
  16.00   Sv. Mise krieviski
  17.30   Rožukronis poliski 
  18.00   Sv. Mise, Depozīcija poliski
    
17. februāris, trešdiena Pelnu Trešdiena, Lielā gavēņa sākums
Atturība no gaļas ēdieniem un gavēnis
  07.00   Sv. Mise, pelnu kaisīšana latviski
  12.00   Sv. Mise, pelnu kaisīšana latviski
  17.00   Krustaceļš poliski
  18.00   Sv. Mise, pelnu kaisīšana poliski
 
21. februāris, svētdiena Gavēņa I svētdiena
  08.30   Sv. Mise latviski
  09.30   Sv. Mise, Svētais Dievs poliski
  11.00   Krustaceļš latviski
  12.00   Sv. Mise par tautu, Rūgtās asaras latviski
  15.00   Krustaceļš krieviski
  16.00   Sv. Mise krieviski
  17.30   Rožukronis poliski
  18.00   Sv. Mise poliski
 
22. februāris, pirmdiena Sv. Ap. Pētera katedra, svētki
  07.00   Sv. Mise poliski
  17.30   Rožukronis poliski
  18.00   Sv. Mise poliski
 
27. februāris, sestdiena Mēneša pēdējā sestdiena
  07.00   Sv. Mise latviski
  17.30   Rožukronis poliski
  18.00   Kopīgā sv. Mise par mirušiem poliski
 
28. februāris, svētdiena Gavēņa II svētdiena
  08.30   Sv. Mise latviski
  09.30   Sv. Mise, Svētais Dievs poliski
  11.00   Krustaceļš latviski
  12.00   Sv. Mise par tautu, Rūgtās asaras latviski
  15.00   Krustaceļš krieviski
  16.00   Sv. Mise krieviski
  17.30   Rožukronis poliski 
  18.00   sv. Mise poliski
 

 

logo 

 

 DAUGAVPILS DIEVMĀTES DRAUDZE

 SVĒTDIENU UN SVĒTKU DIENU
DIEVKALPOJUMU KĀRTĪBA JANVĀRĪ

 

1. janvāris, piektdiena Mēneša I piektdiena
  09.00  . Sv. Mise, Uzstādīšana poliski
  11.00   Rožukronis latviski
  12.00    NĀC SVĒTAIS GARS, sv. Mise, litānija Dievmātes godam   latviski
  15.00   Žēlsirdības kronītis, Rožukronis krieviski
  16.00   Sv. Mise krieviski
  17.30   Rožukronis  poliski
  18.00   Kopīgā sv. Mise par dzīvajiem, Litānija Jēzus Sirds godam, Depozīcija poliski
 
2. janvāris, sestdiena Mēneša I sestdiena
  07.00   Sv. Mise latviski
  17.30   Rožukronis  poliski
  18.00   Sv. Mise par aicinājumiem pie Lurdas Dievmātes altāra  poliski
 
3. janvāris, svētdiena Ziemassvētku laika II svētdiena
  08.30   Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30   Sv. Mise, Svētais Dievs poliski 
  11.00   Rožukronis latviski
  12.00   Sv. Mise par tautu, Jēzus Sirds dievkalpojums latviski
  15.00   Žēlsirdības kronītis, Rožukronis krieviski
  16.00   Sv. Mise krieviski
  17.30   Rožukronis poliski
  18.00   Sv. Mise, Depozīcija poliski
 
6. janvāris, trešdiena KUNGA PARĀDĪŠANĀS, lieli svētki
Krīta, vīraka un cēlmetālu pasvētīšana
  09.30   Sv. Mise, Uzstādīšana poliski
  12.00   Sv. Mise latviski
  17.30   Rožukronis poliski
  18.00   Sv.Mise, Depozīcija poliski
 
10. janvāris, svētdiena Ziemassvētku III svētdiena
KUNGA KRISTĪŠANA, svētki
  08.30   Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30   Sv. Mise, Svētais Dievs poliski
  11.00   Rožukronis latviski 
  12.00   Sv. Mise par tautu, Jēzus Sirds dievkalpojums latviski
  15.00   Žēlsirdības kronītis, Rožukronis krieviski 
  16.00   Sv. Mise krieviski
  17.30   Rožukronis poliski 
  18.00   Sv. Mise, Depozīcija poliski
    
11. janvāris, pirmdiena Vssv. Jaunava Marija, Lurdas Dievmāte, piemiņas diena
  09.30   Sv. Mise pie Lurdas Dievmātes altāra poliski
  11.00   Rožukronis latviski
  12.00   Sv. Mise, svētība slimniekiem latviski
  17.30   Rožukronis poliski
  18.00   Sv. Mise poliski
 
17. janvāris, svētdiena Parastā liturģiskā laika II svētdiena
  08.30   Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30   Sv. Mise, Svētais Dievs poliski
  11.00   Rožukronis latviski
  12.00   Sv. Mise par tautu latviski
  15.00   Žēlsirdības kronītis, Rožukronis krieviski
  16.00   Sv. Mise krieviski
  17.30   Rožukronis poliski
  18.00   Sv. Mise, Depozīcija poliski
 
24. janvāris, svētdiena Parastā liturģiskā laika III svētdiena
  08.30   Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30   Sv. Mise, Svētais Dievs poliski
  11.00   Rožukronis latviski
  12.00   Sv. Mise par tautu latviski
  15.00   Žēlsirdības kronītis, Rožukronis krieviski
  16.00   Sv. Mise krieviski
  17.30   Rožukronis poliski
  18.00   Sv. Mise, Depozīcija poliski
 
25. janvāris, pirmdiena SV. AP. PĀVILA KONVERSIJA, svētki
  07.00   Sv. Mise poliski
  17.30   Rožukronis poliski
  18.00   Sv. Mise poliski
 
30. janvāris, sestdiena Mēneša pēdējā sestdiena
  07.00   Sv. Mise latviski
  17.30   Rožukronis poliski
  18.00   Kopīgā sv. Mise par mirušiem poliski
 
31. janvāris, svētdiena Parastā liturģiskā laika IV svētdiena
  08.30   Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30   Sv. Mise, Svētais Dievs poliski
  11.00   Rožukronis latviski
  12.00   Sv. Mise par tautu latviski
  15.00   Žēlsirdības kronītis, Rožukronis krieviski
  16.00   Sv. Mise krieviski
  17.30   Rožukronis poliski 
  18.00   sv. Mise, Depozīcija poliski
 

 

logo 

 

 DAUGAVPILS DIEVMĀTES DRAUDZE

 SVĒTDIENU UN SVĒTKU DIENU
DIEVKALPOJUMU KĀRTĪBA DECEMBRĪ

 

4. decembris, piektdiena Mēneša I piektdiena
  07.00  Sv. Mise, Uzstādīšana  poliski
  17.30  Rožukronis poliski
  18.00  Kopīgā sv. Mise par dzīvajiem, Litānija Jēzus Sirds godam, Depozīcija poliski
 
5. decembris, sestdiena Mēneša I sestdiena 
  07.00  Sv. Mise Dievmātes godam, sveču gaismā latviski
  17.30  Rožukronis poliski
  18.00  Sv. Mise par aicinājumiem pie Lurdas Dievmātes altāra poliski
 
6. decembris, svētdiena Adventa II svētdiena
Oblāšu pasvētīšana
  08.30  Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30  Sv. Mise, Svētais Dievs poliski 
  11.00  Rožukronis latviski
  12.00  Sv. Mise par tautu, Jēzus Sirds dievkalpojums latviski
  15.00  Žēlsirdības kronītis, Rožukronis krieviski
  16.00  Sv. Mise krieviski
  17.30  Rožukronis poliski
  18.00  Sv. Mise, Depozīcija poliski
 
8. decembris, otrdiena  
Vssv. Jaunavas Marijas Bezvainīgā Ieņemšana, lieli svētki
  09.30  Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  11.00  Rožukronis poliski
  12.00  Sv. Mise par tautu, litānija Dievmātes godam poliski
  17.30  Rožukronis latviski
  18.00  Sv. Mise, Euharistiskā procesija latviski
 
11. decembris,piektdiena Vssv. Jaunava Marija,Lurdas Dievmāte, piemiņas diena
  09.30  Sv. Mise pie Lurdas Dievmātes altāra poliski
  11.00  Rožukronis latviski
  12.00  Sv. Mise, svētība slimniekiem latviski
  17.30  Rožukronis poliski
  18.00  Sv. Mise poliski
 
12. decembris, sestdiena  
  07.00  Sv. Mise Dievmātes godam, sveču gaismā latviski
  17.30  Rožukronis poliski
  18.00  Sv. Mise poliski
 
13. decembris, svētdiena Adventa III svētdiena
  08.30  Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30  Sv. Mise, Svētais Dievs poliski
  11.00  Rožukronis latviski
  12.00  Sv. Mise par tautu latviski
  15.00  Žēlsirdības kronītis, Rožukronis krieviski 
  16.00  Sv. Mise krieviski
  17.30  Rožukronis poliski
  18.00  Sv. Mise, Depozīcija poliski
    
19. decembris, sestdiena  
  07.00  Sv. Mise Dievmātes godam, sveču gaismā latviski
  17.30  Rožukronis poliski
  18.00  Sv. Mise poliski
 
20. decembris, svētdiena Adventa IV svētdiena
  08.30  Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30  Sv. Mise, Svētais Dievs poliski
  11.00  Rožukronis latviski
  12.00  Sv. Mise par tautu latviski
  15.00  Žēlsirdības kronītis, Rožukronis krieviski
  16.00  Sv. Mise krieviski
  17.30  Rožukronis poliski
  18.00  Sv. Mise, Depozīcija poliski
 
24. decembris, ceturtdiena  
  07.00  Sv. Mise latviski
MŪSU KUNGA JĒZUS KRISTUS PIEDZIMŠANA, lieli svētki
  16.00  Bētlemes pasvētīšana, sv. Mise poliski
  18.00  Sv. Mise latviski
 
25. decembris, piektdiena  
  09.30  Sv. Mise poliski
  11.00  Rožukronis latviski
  12.00  Sv. Mise latviski
  17.30  Rožukronis poliski
  18.00  Sv. Mise poliski
 
26. decembris, sestdiena                          Sv. Stefans, pirmmoceklis, svētki
  09.30  Sv. Mise                                                                poliski
  11.00  Rožukronis                                                                latviski
  12.00  Sv. Mise                                                                latviski
  15.00  Žēlsirdības kronītis, Rožukronis                                                              krieviski
  16.00 Sv. Mise                                                              krieviski
  17.30  Rožukronis                                                                poliski
  18.00  Kopīgā sv. Mise par mirušiem                                                                poliski
 
27. decembris, svētdiena Sv. Ģimene – Jēzus, Marija, Jāzeps, svētki
Sausā vīna un sulas pasvētīšana
  08.30  Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30  Sv. Mise, Svētais Dievs poliski
  11.00  Rožukronis latviski
  12.00  Sv. Mise par tautu latviski
  15.00  Žēlsirdības kronītis, Rožukronis krieviski
  16.00  Sv. Mise krieviski
  17.30  Rožukronis poliski
  18.00  Sv. Mise, Depozīcija poliski
 
28. decembris, pirmdiena Sv. Nevainīgie bērniņi, mocekļi, svētki
  07.00  Sv. Mise poliski
  17.30  Rožukronis poliski
  18.00  Sv. Mise poliski
 
31. decembris, ceturtdiena                                       Vecā gada noslēgums
  07.00  Sv. Mise                                                                latviski
  17.30  Rožukronis                                                                latviski
VSSV. JAUNAVA MARIJA, DIEVA MĀTE, lieli svētki
  18.00  Sv. Mise, Uzstādīšana, TE DEUM LAUDAMUS                                                                latviski
 
1. janvāris, piektdiena                                             Mēneša I piektdiena
  09.30  Sv. Mise                                                                poliski
  11.00  Rožukronis                                                                latviski
  12.00  NĀC SVĒTAIS GARS, sv. Mise, litānija Dievmātes godam                                                                latviski
  15.00  Žēlsirdības kronītis, Rožukronis                                                              krieviski
  16.00  Sv. Mise                                                              krieviski
  17.30  Rožukronis                                                                poliski
  18.00  Kopīgā sv. Mise par dzīvajiem, Litānija Jēzus Sirds godam, Depozīcija                                                                poliski
 

 

logo 

 

 DAUGAVPILS DIEVMĀTES DRAUDZE

 SVĒTDIENU UN SVĒTKU DIENU
DIEVKALPOJUMU KĀRTĪBA NOVEMBRĪ

 

Ticīgie var saņemt pilnas atlaidas, kuras drīkst upurēt tikai par mirušajiem. Laikā no 1. – 30.novembrim (ieskaitot) dievbijīgi apmeklēs kapsētu un lūgsies par mirušajiem (kaut vai tikai domās), jebkurā dienā apmeklēs baznīcu un tur noskaitīs Tēvs Mūsu… un Es ticu…
 
31. oktobris, sestdiena Vispasaules svētdarīšanas diena
  07.00 Sv. Mise latviski
  17.00 Rožukronis – rožukroņa mēneša noslēgums poliski
VISI SVĒTIE, lieli svētki
  17.30 Vesperes  
  18.00 kopīgā sv. Mise par mirušajiem, Aizlūgums par mirušajiem poliski
 
1. novembris, svētdiena  
  08.30 Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30 Sv. Mise, Svētais Dievs poliski 
  11.00 Rožukronis latviski
  12.00 Sv. Mise par tautu, Jēzus Sirds dievkalpojums latviski
  15.00 Žēlsirdības kronītis, Rožukronis krieviski
  16.00 Sv. Mise krieviski
  17.30 Rožukronis poliski
  18.00 Sv. Mise, Depozīcija, Aizlūgums par mirušajiem poliski
 
2. novembris, pirmdiena VISU TICĪGO MIRUŠO PIEMIŅAS DIENA
Ziedojumi Rēzeknes-Aglonas diecēzes Kūrijas atbalstam
  09.30 Sv. Mise, aizlūgums par mirušajiem poliski
  11.00 Rožukronis latviski 
  12.00 Sv. Mise, aizlūgums par mirušajiem latviski
  15.00 Sv. Mise Katoļu kapos  
  17.30 Rožukronis poliski
  18.00 Sv.Mise, sv. Mise, aizlūguma procesija par mirušajiem: 
      I un III stacija – PL
      II un IV stacija – LV
poliski
Mirušo piemiņas dienas oktāvas laikā no 2. – 8.novembrim ieskaitot, katru dienu pēc vakara sv. Mises, aizlūguma procesija par mirušajiem.
 
6. novembris, piektdiena Mēneša I piektdiena
  07.00 Sv. Mise, Uzstādīšana poliski
  17.30 Rožukronis poliski
  18.00 kopīgā sv. Mise par dzīvajiem, Litānija Jēzus Sirds godam, Depozīcija,
aizlūguma procesija par mirušajiem:
      I un III stacija – PL
      II un IV stacija – LV
poliski
 
7. novembris, sestdiena Mēneša I sestdiena
  07.00 Sv. Mise latviski
  17.30 Rožukronis poliski 
  18.00 sv. Mise par aicinājumiem uz garīgo kārtu pie Lurdas Dievmātes altāra,
aizlūguma procesija par mirušajiem:
      I un III stacija – PL
      II un IV stacija – LV
poliski
 
8. novembris, svētdiena Parastā liturģiskā laika XXXII svētdiena
  08.30 Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30 Sv. Mise poliski
  11.00 Rožukronis latviski 
  12.00 Sv. Mise par tautu, Aizlūgums par mirušajiem latviski
  15.00 Žēlsirdības kronītis, Rožukronis krieviski 
  16.00 Sv. Mise krieviski
  17.30 Rožukronis poliski 
  18.00 Sv. Mise, Depozīcija
aizlūguma procesija par mirušajiem:
      I un III stacija – PL
      II un IV stacija – LV
poliski
    
9. novembris, pirmdiena Laterāna Bazilikas Iesvētīšanas gadadiena
  07.00 Sv. Mise poliski
  17.30 Rožukronis poliski 
  18.00 Sv. Mise poliski
 
11. novembris, trešdiena Vssv. Jaunava Marija, Lurdas Dievmāte, piemiņas diena
  09.30 Sv. Mise pie Lurdas Dievmātes altāra poliski
  12.00 Sv. Mise latviski
  17.30 Rožukronis poliski
  18.00 Sv. Mise poliski
 
15. novembris, svētdiena Parastā liturģiskā laika XXXIII svētdiena
  08.30 Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30 Sv. Mise, Svētais Dievs poliski
  11.00 Rožukronis latviski
  12.00 Sv. Mise par tautu latviski
  15.00 Žēlsirdības kronītis, Rožukronis krieviski
  16.00 Sv. Mise krieviski
  17.30 Rožukronis poliski
  18.00 Sv. Mise, Depozīcija poliski
 
22. novembris, svētdiena  
MŪSU KUNGS JĒZUS KRISTUS, VISPASAULES KARALIS, lieli svētki
Ziedojumi Starpdiecēžu Garīgā semināra atbalstam
  08.30 Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30 Sv. Mise, Svētais Dievs poliski
  11.00 Rožukronis latviski
  12.00 Sv. Mise par tautu latviski
  15.00 Žēlsirdības kronītis, Rožukronis krieviski
  16.00 Sv. Mise krieviski
  17.30 Rožukronis poliski
  18.00 Sv. Mise, Depozīcija poliski
 
28. novembris, sestdiena Mēneša pēdējā sestdiena
  07.00 Sv. Mise latviski
  17.30 Rožukronis poliski
  18.00 kopīgā sv. Mise par mirušajiem poliski
 
29. novembris, svētdiena Adventa I svētdiena
Adventa vainagu pasvētīšana
  08.30 Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30 Sv. Mise, Svētais Dievs poliski
  11.00 Rožukronis latviski
  12.00 Sv. Mise par tautu latviski
  15.00 Žēlsirdības kronītis, Rožukronis krieviski
  16.00 Sv. Mise krieviski
  17.30 Rožukronis poliski 
  18.00 sv. Mise, Depozīcija poliski
 
30. novembris, pirmdiena Sv. apustulis Andrejs, svētki
  07.00 Sv. Mise poliski
  17.30 Rožukronis poliski
  18.00 Sv. Mise poliski
 

 

logo 

 

 DAUGAVPILS DIEVMĀTES DRAUDZE

 SVĒTDIENU UN SVĒTKU DIENU
DIEVKALPOJUMU KĀRTĪBA OKTOBRĪ

 

Katru vakaru 17.30 – kopīga Rožukroņa lūgšana
Draudzes 40 stundu atlaidas
Oktobra mēnesī pēc sv. Mises vai citā piemērotā laikā jānoskaita Rožukroņa vienu daļu (Ench. Ind., n. 48).
Par Rožukroņa lūgšanu oktobra mēnesī pilnas atlaidas (skat. Ench. Indulg., 17. n. 1§ 1° un 2°, 62. lpp).
 
1. oktobrī, ceturtdiena Sv. Terēzes no Bērna Jēzus un Vissvētākā Vaiga,
jaunavas un Baznīcas doktore, piemiņas diena
  09.30 Sv. Mise latviski
  12.00 Sv. Mise poliski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise, Euharistiskā procesija latviski
 
2. oktobrī, piektdiena Draudzes atlaidu diena
  07.00 Sv. Mise poliski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv.Mise poliski
 
3. oktobrī, sestdiena Draudzes atlaidu diena
  07.00 Sv. Mise latviski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv.Mise poliski
 
4. oktobrī, svētdiena Parastā liturģiskā laika XXVII svētdiena
  08.30 Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30 Sv. Mise poliski
  11.00 Rožukronis  
  12.00 Sv. Mise par tautu, Euharistiskā procesija latviski
  15.00 Žēlsirdības kronītis, Rožukronis  
  16.00 Sv. Mise krieviski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise, Depozīcija poliski
 
11. oktobrī, svētdiena Parastā liturģiskā laika XXVIII svētdiena
  08.30 Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30 Sv. Mise poliski
  11.00 Rožukronis  
  12.00 Sv. Mise par tautu latviski
  15.00 Žēlsirdības kronītis, Rožukronis  
  16.00 Sv. Mise krieviski
  17.00 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise, Depozīcija poliski
 
18. oktobrī, svētdiena Svētais evaņģēlists Lūkass, svētki
  08.30 Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30 Sv. Mise poliski
  11.00 Rožukronis  
  12.00 Sv. Mise par tautu latviski
  15.00 Žēlsirdības kronītis, Rožukronis  
  16.00 Sv. Mise krieviski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise, Depozīcija poliski
    
25. oktobrī, svētdiena Parastā liturģiskā laika XXX svētdiena
  08.30 Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30 Sv. Mise poliski
  11.00 Rožukronis  
  12.00 Sv. Mise par tautu latviski
  15.00 Žēlsirdības kronītis, Rožukronis  
  16.00 Sv. Mise krieviski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise, Depozīcija poliski
 
28. oktobrī, trešdiena Svētie apustuļi Sīmanis un Jūda, svētki
  07.00 Sv. Mise poliski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise poliski
 

 

logo 

 

DAUGAVPILS DIEVMĀTES DRAUDZE

SVĒTDIENU UN SVĒTKU DIENU
DIEVKALPOJUMU KĀRTĪBA SEPTEMBRĪ

 

   
6. septembris, svētdiena Parastā liturģiskā laika XXIII svētdiena
  08.30 Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30 Sv. Mise poliski
  11.00 Rožukronis  
  12.00 Sv. Mise par tautu, Euharistiskā procesija latviski
  15.00 Rožukronis  
  16.00 Sv. Mise krieviski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 sv. Mise, Depozīcija poliski
 
8. septembris, otrdiena Vissv. Jaunavas Marijas dzimšana, svētki 
  09.30 Sv. Mise latviski
  12.00   latviski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv.Mise, Euharistiskā procesija poliski
 
10. septembris, ceturdiena  
novennas SV. STAŅISLAVA KOSTKAS godam sākums
  07.00 Sv. Mise latviski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv.Mise, Euharistiskā procesija latviski
 
11. septembris, piektiena Lurdas Dievmāte, piemiņas diena 
   09.30 Sv. Mise pie Lurdas Dievmātes altāra poliski
  12.00 Sv. Mise, svētība slimniekiem latviski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise poliski
 
12. septembris, sestdiena Vissv. Jaunavas Marijas vārda diena, piemiņas diena 
  07.00 Sv. Mise latviski
  12.00 dievkalpojums Daugavpils pilsētas katoļu kapos  
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise poliski
 
13. septembris, svētdiena Parastā liturģiskā laika XXIV svētdiena
  08.30 Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30 Sv. Mise poliskii
  11.00 Rožukronis  
  12.00 Sv. Mise par tautu latviski
  15.00 Žēlsirdības kronītis, Rožukronis  
  16.00 Sv. Mise krieviski
  17.00 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise, Depozīcija poliski
 
18. septembris, piektdiena Sv. Staņislavs Kostka, mūks,
piemiņas diena un novennas noslēgums
  09.30 sv. Mise poliski
  12.00 sv. Mise latviski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 sv. Mise, Euharistiskā procesija poliski
 
20. septembris, svētdiena Parastā liturģiskā laika XXV svētdiena
  08.30 Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30 Sv. Mise poliski
  11.00 Rožukronis  
  12.00 Sv. Mise par tautu latviski
  15.00 Žēlsirdības kronītis, Rožukronis  
  16.00 Sv. Mise krieviski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise, Depozīcija poliski
    
21. septembris, pirmdiena Sv. Apustulis un evaņģēlists Matejs, svētki
  07.00 Sv. Mise poliski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise poliski
 
27. septembris, svētdiena Parastā liturģiskā laika XXVI svētdiena
  08.30 Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30 Sv. Mise poliski
  11.00 Rožukronis  
  12.00 Sv. Mise par tautu latviski
  15.00 Žēlsirdības kronītis, Rožukronis  
  16.00 Sv. Mise krieviski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise, Depozīcija poliski

 

Oktobra mēnesī Rožukronis plkst.17.30 un Sv.Mise – 18.00.
Pilnas atlaidas par Rožukroņa lūgšanu oktobra mēnesī.

 

logo 

 

DAUGAVPILS DIEVMĀTES DRAUDZE

SVĒTDIENU UN SVĒTKU DIENU
DIEVKALPOJUMU KĀRTĪBA AUGUSTĀ

 

   
2. augusts, svētdiena Parastā liturģiskā laika XVIII svētdiena
Tiek vākti ziedojumi Rīgas Garīgā semināra atbalstam
  08.30 Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30 Sv. Mise poliski
  11.00 Rožukronis  
  12.00 Sv. Mise par tautu, Euharistiskā procesija latviski
  15.00 Rožukronis  
  16.00 Sv. Mise krieviski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 sv. Mise, Depozīcija poliski
 
6. augusts, ceturtdiena Kunga pārveidošanās, svētki 
  07.00 Sv. Mise latviski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv.Mise latviski
 
9. augusts, svētdiena Parastā liturģiskā laika XIX svētdiena 
  08.30 sv. Mise par tautu, Uzstādīšana latviski
   09.30 Sv. Mise poliski
  11.00 Rožukronis  
  12.00 Sv. Mise par tautu latviski
  15.00 Žēlsirdības kronītis, Rožukronis  
  16.00 Sv. Mise krieviski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise, Depozīcija poliski
 
10. augusts, pirmdiena Sv.Laurencijs, diakons un moceklis, svētki
  07.00 Sv. Mise poliski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise poliski
 
11. augusts, otrdiena Lurdas Dievmāte un Sv.Klāra, piemiņas diena 
   09.30 Sv. Mise pie Lurdas Dievmātes altāra latviski
  12.00 Sv. Mise, svētība slimniekiem latviski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise poliski
 
14. augusts, piektdiena  
SV.BĪSKAPA MEINARDA – LATVIJAS AIZBILDŅA LIELI SVĒTKI
  09.30 Sv. Mise poliski
  11.00 Rožukronis  
  12.00 Sv. Mise latviski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise poliski
 
15. augusts, sestdiena  
VISSV.JAUNAVAS MARIJAS UZŅEMŠANAS DEBESĪS, MĀRAS ZEMES KARALIENE UN AIZBILDNE, LIELI SVĒTKI
  09.30 Sv. Mise                                                                                latviski
  11.00 Rožukronis  
  12.00 Sv. Misepar tautu, lauku zāļu un augļu svētīšana                                                                                poliski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise, lauku zāļu un augļu svētīšana                                                                                poliski
 
16. augusts, svētdiena Parastā liturģiskā laika XX svētdiena
  08.30 Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30 Sv. Mise poliskii
  11.00 Rožukronis  
  12.00 Sv. Mise par tautu, Euharistiskā procesija latviski
  15.00 Žēlsirdības kronītis, Rožukronis  
  16.00 Sv. Mise krieviski
  17.00 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise, Depozīcija poliski
 
23. augusts, svētdiena Parastā liturģiskā laika XXI svētdiena
  08.30 Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30 Sv. Mise poliski
  11.00 Rožukronis  
  12.00 Sv. Mise par tautu latviski
  15.00 Žēlsirdības kronītis, Rožukronis  
  16.00 Sv. Mise krieviski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise, Depozīcija poliski
    
24. augusts, pirmdiena Sv. Apustuļa Bartolomeja, svētki
  07.00 Sv. Mise poliski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise poliski
 
30. augusts, svētdiena Parastā liturģiskā laika XXII svētdiena
  08.30 Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30 Sv. Mise – I svētā Komunija poliski
  11.00 Rožukronis  
  12.00 Sv. Mise par tautu latviski
  15.00 Žēlsirdības kronītis, Rožukronis  
  16.00 Sv. Mise krieviski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise, Depozīcija poliski

 

logo 

 

DAUGAVPILS DIEVMĀTES DRAUDZE

SVĒTDIENU UN SVĒTKU DIENU
DIEVKALPOJUMU KĀRTĪBA JŪLIJĀ

 

   
3. jūlijā, piektdiena Sv. Ap. Toms, svētki
  09.30 Sv. Mise poliski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise par dzīvajiem poliski
 
4. jūlijs, sestdiena  
  07.00 Sv. Mise latviski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv.Misepar aicinājumiem pie Lurdas Dievmātes altāra poliski
 
5. jūlijs, svētdiena Parastā liturģiskā laika XIV svētdiena 
  08.30 sv. Mise par tautu, Uzstādīšana latviski
   09.30 Sv. Mise poliski
  11.00 Rožukronis  
  12.00 Sv. Mise – I svētā Komunija latviski
  15.00 Žēlsirdības kronītis, Rožukronis  
  16.00 Sv. Mise krieviski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise, Depozīcija poliski
 
11. jūlijs, sestdiena Sv. Benedikts, abats, Eiropas aizbildnis, svētki 
   09.30 Sv. Mise pie Lurdas Dievmātes altāra latviski
  12.00 sv. Mise, svētība slimniekiem latviski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 sv. Mise poliski
 
12. jūlijs, svētdiena Parastā liturģiskā laika XV svētdiena
  08.30 Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30 Sv. Mise poliski
  11.00 Rožukronis  
  12.00 Sv. Mise par tautu latviski
  15.00 Žēlsirdības kronītis, Rožukronis  
  16.00 Sv. Mise krieviski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise, Depozīcija poliski
 
19. jūlijs, svētdiena Parastā liturģiskā laika XVI svētdiena
  08.30 Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30 Sv. Mise poliskii
  11.00 Rožukronis  
  12.00 Sv. Mise par tautu latviski
  15.00 Žēlsirdības kronītis, Rožukronis  
  16.00 Sv. Mise krieviski
  17.00 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise, Depozīcija poliski
 
22. jūlijs, trešdiena Sv. Marija Magdalēna, svētki 
  07.00 Sv. Mise poliski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise poliski
 
23. jūlijs, ceturdiena Sv. Brigita, mūķene, Eiropas aizbildne, svētki
  07.00 Sv. Mise latviski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise latviski
   
25. jūlijs, sestdiena Sv. Ap. Jēkabs, svētki
  07.00 Sv. Mise latviski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 sv. Mise par mirušajiem poliski
   
26. jūlijs, svētdiena Rīgas Metropolijas Dievnamu iesvētīšanas gadadiena
  08.30 Sv. Mise, Uzstādīšana latviski
  09.30 Sv. Mise poliski
  11.00 Rožukronis  
  12.00 Sv. Mise par tautu latviski
  15.00 Kapusvētki Katoļu kapos  
  15.00 Žēlsirdības kronītis, Rožukronis  
  16.00 Sv. Mise krieviski
  17.30 Rožukronis  
  18.00 Sv. Mise, Depozīcija poliski
       

 

Page 1 of 2